Skip to content Skip to footer

Global alanda başarı hedefliyoruz

Uluslararası arenada rekabetçi bir oyuncu olmayı amaçlıyoruz. Bu hedefe ulaşmak için kararlılıkla çalışıyor ve sınırları aşan başarıya odaklanıyoruz.

Hedeflerimiz

OTTO Holding, geleneksel piyasaları yeni nesil yatırımlarla buluşturan bir yatırım şirketi olarak piyasalardaki menkul kıymetleri ve şeffaflığı korurken hissedarlarımızın kazançlı çıkacağı yatırımlar yapma sorumluluğunu üstleniyoruz. Medya, eğlence ve daha birçok farklı sektördeki deneyimimizi yatırımlarla ölçülebilir finansal değerlere dönüştürüyoruz. Bu bağlamda holding olarak ana hedeflerimiz yatırımcısıyla birlikte yükselen, yenilikçi ve gelişmeci bir büyüme stratejisi uygulamaktır.

Vizyonumuz

Günümüzün iş yaşamında sürekli yeni başarılara imza atan, geniş perspektifli vizyona ve iş yapma becerisine sahip olan ekibimizle geleceğe hızla adapte oluyoruz. Birçok sektörü yakından tanıyan tecrübeli isimlerle, verilerin analizleri ve gerçekçi öngörüleri ile bugünkü kıymetlerin gelecekteki değerini şekillendiriyoruz. Teknoloji odağında yaratıcı fikirlerle oluşturulan sıradanlıktan uzak yaklaşımlarımız, yatırım potansiyelinin en yüksek değerlerle buluşmasını sağlıyor. OTTO Holding olarak başarının küreselliğine inanıyor, dünya çapında bilinen yeni nesil yatırım şirketi olma vizyonuyla çalışıyoruz. Hem paydaşlarına hem sektöre hem de ülkeye katma değer sağlayan güçlü bir şirketler topluluğu olmanın yolunun şeffaf, yenilikçi, dürüst ve bilgili olmaktan geçtiğini düşünüyoruz.

Misyonumuz

Hızla değişen bir dünyada yatırım alanlarının aynı kalması mümkün değil. Maksimum kazanca ulaşmak için doğru zamanda doğru alana yatırım yapmak gerekir. OTTO Holding, iş yaşamını teknolojiyle buluşturan, çağımızı çok iyi anlayan ve geleceği öngörebilen uzman ekibiyle ideal yatırım alanlarını seçerek gelişime katkı sağlıyor. Dünya çapındaki trendleri yakından takip eden, yenilikçi bakış açısına sahip olan bu ekip fikir geliştirme aşamasında daima verilerin yol gösterici olması gerektiğine inanıyor. OTTO Holding, yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle hem küçük yatırımcı hem de büyük yatırımcı için uygun yatırım fırsatlarını açığa çıkarma hedefiyle çalışıyor.